RN73R1ETTP5620C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP5620C25
JLCPCB Part #
C4202825
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS