RN73R1ETTP5620B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP5620B25
JLCPCB Part #
C4236017
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS