RN73R1ETTP5360C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP5360C10
JLCPCB Part #
C4344724
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS