HV732HRTTE135G
MFR.Part #
HV732HRTTE135G
JLCPCB Part #
C7206130
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS