RN731ETTP9422F50
MFR.Part #
RN731ETTP9422F50
JLCPCB Part #
C3988083
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS