RN73R1ETTP5110F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP5110F10
JLCPCB Part #
C2534226
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS