RN731ETTP2870F25
MFR.Part #
RN731ETTP2870F25
JLCPCB Part #
C3945539
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS