RN73R1ETTP5101C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5101C50
JLCPCB Part #
C4042274
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS