RN73H2ETTD8162B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8162B25
JLCPCB Part #
C4262649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS