RN73H1JTTD1800F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1800F25
JLCPCB Part #
C4291320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS