RMC1/16SK34R8DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK34R8DTH
JLCPCB Part #
C5876216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS