RN73R1ETTP3900B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3900B50
JLCPCB Part #
C4035477
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS