SLR1TTER825D
MFR.Part #
SLR1TTER825D
JLCPCB Part #
C4205119
Description
-55℃~+180℃ 1W 825mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS