RN73R1ETTP3740D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3740D50
JLCPCB Part #
C4307550
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS