RN73H1JTTD15R6B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD15R6B25
JLCPCB Part #
C3922540
Description
100mW 15.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS