RN73H2ETTD4753C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4753C50
JLCPCB Part #
C3940598
Description
250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS