HV733ATTE9092D
MFR.Part #
HV733ATTE9092D
JLCPCB Part #
C4196849
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS