RN73R1ETTP3052C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3052C25
JLCPCB Part #
C4214792
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS