RN73H2ETTD4073F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4073F50
JLCPCB Part #
C3973284
Description
250mW 407kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS