RN73R1ETTP2981B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2981B25
JLCPCB Part #
C2506703
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS