RN73H1ETTP2641F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2641F50
JLCPCB Part #
C2515506
Description
2.64kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS