RN73R1ETTP2870B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2870B50
JLCPCB Part #
C3958018
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS