SG73S2E1RTTD1300F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1300F
JLCPCB Part #
C5895287
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS