RK73H2HTTE5R49F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE5R49F
JLCPCB Part #
C2579889
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 5.49Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS