RN73R1ETTP2672C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2672C25
JLCPCB Part #
C4196541
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS