RN73H1ETTP7410B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7410B50
JLCPCB Part #
C4092132
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS