RN73R1ETTP2582F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2582F25
JLCPCB Part #
C2499680
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS