RN731ETTP3832F25
MFR.Part #
RN731ETTP3832F25
JLCPCB Part #
C4129831
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS