RN73R1ETTP2581F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2581F50
JLCPCB Part #
C4293891
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS