SG73S2ERTTD4321F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4321F
JLCPCB Part #
C6678531
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS