RN73R1ETTP2521F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP2521F50
JLCPCB Part #
C3946070
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.52kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS