RN73R1ETTP2462F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2462F50
JLCPCB Part #
C4294754
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS