SG73S2BTTD3300F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3300F
JLCPCB Part #
C4025608
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS