RN73R1ETTP2323B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2323B50
JLCPCB Part #
C2521767
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS