SR732ERTTD1R3G
MFR.Part #
SR732ERTTD1R3G
JLCPCB Part #
C5908201
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS