SG73P2E1RTTD6042F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6042F
JLCPCB Part #
C6482814
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS