RN73R1ETTP2101B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2101B25
JLCPCB Part #
C2507203
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS