RN731ETTP2101B25
MFR.Part #
RN731ETTP2101B25
JLCPCB Part #
C4025260
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS