RN73R1ETTP1983F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1983F25
JLCPCB Part #
C2499919
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS