RN731ETTP4640F50
MFR.Part #
RN731ETTP4640F50
JLCPCB Part #
C4121794
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS