SG73S2ARTTD1R3J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1R3J
JLCPCB Part #
C6483172
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS