RN73R1ETTP18R7F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP18R7F50
JLCPCB Part #
C2499668
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS