UCR01MVPFLR470
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR01MVPFLR470
JLCPCB Part #
C2090812
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 470mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS