RN73R1ETTP1891D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1891D50
JLCPCB Part #
C2499780
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS