RN73R1ETTP1600B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1600B10
JLCPCB Part #
C2550486
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS