SG73S1JRTTD391G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD391G
JLCPCB Part #
C6483860
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS