RN73H1JTTD52R3F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD52R3F100
JLCPCB Part #
C4335687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS