RN73R1ETTP1370D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1370D50
JLCPCB Part #
C2499793
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS