RN731JTTD8351F10
MFR.Part #
RN731JTTD8351F10
JLCPCB Part #
C3985234
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS