RN73R1ETTP1323F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1323F25
JLCPCB Part #
C2499408
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS